Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Чи буду я отримувати стипендію?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи буду я отримувати стипендію?

вітя
я студент ВНЗ 1 курс (неповнолітній) чорнобилець (1 категорія) здав сесію із середнім балом 3,5. чи буду я отримувати степендію?і скільки?

DOCENT
6. Соціальні стипендії призначаються:
2) студентам і курсантам вищого навчального закладу з числа осіб, яким згідно із Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" гарантуються пільги під час призначення стипендії;

Особи, яким призначається тільки соціальна стипендія

29. Студентам і курсантам вищого навчального закладу, зазначеним у підпунктах 2-6 пункту 6 цього Порядку, які за результатами семестрового контролю втратили право на призначення академічної стипендії, обов'язково призначається соціальна стипендія (відсотків мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії вищих навчальних закладів відповідного рівня
акредитації):

100 - особам, зазначеним у підпункті 2, які за результатами семестрового контролю мають середній бал успішності нижчий ніж 7 за дванадцятибальною або нижчий ніж 4 за п'ятибальною шкалою оцінювання;

вітя
тобто?у мене буде повна степендія?чи як?не розумію

DOCENT
Так. Але потрібно скласти сесію успішно. Інакше можуть відрахувати.

Лариса
стИпендія буде, а от стЕпендія.... це вже питання!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!