Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Чи потрібно виплачувати соціальну стипендію?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи потрібно виплачувати соціальну стипендію?

леся батюк
добрий день. дитина інвалід по зору навчається в училищі, отримує академічну стипендію. чи потрібно йому виплачувати соціальну стипендію. якщо соціальна стипендія не виплачується, а тільки академічна - чи є це порушенням?

DOCENT
Додатково має бути призначена соціальна стипендія в розмірі 50% академічної


Особи, які одночасно мають право на академічну і соціальну стипендію

34. Особам, зазначеним у підпунктах 3 і 4 пункту 6 цього Порядку, яким призначена академічна стипендія, додатково виплачується соціальна стипендія (відсотків мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії відповідного типу навчального закладу, призначеної згідно з цим Порядком):

3) 50:

учням і студентам, які є інвалідами по зору і слуху;

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!