Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії До якого віку студент-сирота отримує соціальну стипендію?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

До якого віку студент-сирота отримує соціальну стипендію?

Дмитро
мені 22 роки, я сирота, навчаюсь на магістратурі, матеріальне забезпечення (соціальну стипендію) я буду отримувати до закінчення навчання у ВНЗ, чи до досягнення мною 23-х років?

Тоня
по закону матеріальне забезпечення ви маєте отримувати до закінчення університету.

DOCENT
До того, що станеться раніше.

Стаття 8. Повне державне забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа

Право на повне державне забезпечення в навчальних закладах мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком до вісімнадцяти років та особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ПРИ ПРОДОВЖЕННІ навчання до 23 років АБО до ЗАКІНЧЕННЯ відповідних навчальних закладів.

Особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються, крім повного державного забезпечення виплачується стипендія в розмірі, який на 50 відсотків перевищує розмір стипендії у відповідному навчальному закладі

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!