Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Чи може не бути індексації на стипендії у переведених на державну форму навчвння?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи може не бути індексації на стипендії у переведених на державну форму навчвння?

Лена Попенко
Доброго дня, скажіть може таке бути, що на студентів які перевелись на державну форму з жовтня цього року індексація не розповсюджується?
Усі студенти отримують надбавки, а переведені не отримують?

DOCENT
Індексація встановлюється в тому разі, якщо з моменту призначення стипендії величина індексу споживчих цін перевищила 101 відсоток.

Якщо Вам тільки призначили стипендію, то Ви не можете претендувати на той розмір індексації, який отримують, ті, що мали стипендію в протягом всього минулого навчального року.

Стаття 4. Підстави для проведення індексації

Індексація грошових доходів населення проводиться в разі,
коли величина індексу споживчих цін перевищила поріг індексації,
який установлюється в розмірі 101 відсотка.

Для проведення подальшої індексації грошових доходів
населення обчислення індексу споживчих цін починається за місяцем,
у якому індекс споживчих цін перевищив поріг індексації,
зазначений у частині першій цієї статті.

Підвищення грошових доходів населення у зв'язку з індексацією
здійснюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому
опубліковано індекс споживчих цін.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!