Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Чи має право студент-інвалід на стипендію?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи має право студент-інвалід на стипендію?

Ніна Демедюк
Якщо, студент є інвалідом, то чи може він втрати стипендію , за умови , якщо є 3 не перекриті 5?

DOCENT
Так, Ви можете втратити право на академічну стипендію, якщо середній бал за результатами сесії буде менше 4.0 (за 5-бальною системою)

Але Вам зобов'язані призначити соціальну стипендію.

6. Соціальні стипендії призначаються:
4) студентам, які є дітьми-інвалідами та інвалідами I-III групи;

29. Студентам і курсантам вищого навчального закладу, зазначеним у підпунктах 2-6 пункту 6 цього Порядку, які за результатами семестрового контролю втратили право на призначення академічної стипендії, обов'язково призначається соціальна стипендія (відсотків мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії вищих навчальних закладів відповідного рівня
акредитації):

109 - особам, зазначеним у підпунктах 3 і 4, які за результатами семестрового контролю мають середній бал успішності нижчий ніж 7 за дванадцятибальною або нижчий ніж 4 за п'ятибальною шкалою оцінювання;

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!