Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Чи може інвалід дитинства III гр. одержувати соціальну стипендію?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи може інвалід дитинства III гр. одержувати соціальну стипендію?

lana
Чи може інвалід дитинства III гр. одержувати соціальну стипендію, Якщо навчається в коледжі на контракті.

DOCENT
Ні.

Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

2. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах за денною формою навчання за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, мають право на отримання стипендій у встановленому законодавством порядку.

ПОРЯДОК призначення і виплати стипендій

1. Дія цього Порядку поширюється на осіб, які НАВЧАЮТЬСЯ у навчальних закладах та наукових установах ЗА РАХУНОК коштів загального фонду державного БЮДЖЕТУ, у навчальних закладах, що перебувають у власності Автономної Республіки Крим, та комунальних навчальних закладах за рахунок коштів відповідних бюджетів:
1) учнів денної форми навчання професійно-технічних навчальних закладів (далі - учні);
2) студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!