Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Могу ли я рассчитывать на стипендию по закону о престижности шахтёрского труда?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Могу ли я рассчитывать на стипендию по закону о престижности шахтёрского труда?

Елена
Я студентка Харьковского Института Банковского дела, могу ли я рассчитывать на стипендию по закону о престижности шахтёрского труда, если мой отец проработал в шахте больше 20 лет? В институте мне отказали. Правомерен ли отказ? Спасибо.

Учитель
Ага, еще и пенсию сразу! Ведь папа так мало в шахте зарабатывал, что все его потомство и родню государство должно до седьмого колена содержать! Тьфу! Задолбали!

Каріна
Доброго дня! Так, так ви маєте право на соціальну стипендію, передбачену ЗУ"Про підвищення престижності шахтарської праці. Так, відповідно до ст.5 цього закону " Шахтарі, які мають стаж підземної роботи не менш як три роки,
а також протягом трьох років після здобуття загальної середньої
освіти особи, батьки яких є шахтарями та які мають стаж підземної
роботи не менш як 15 років або які загинули внаслідок нещасного
випадку на виробництві чи стали інвалідами I або II групи,
зараховуються поза конкурсом за особистим вибором спеціальності до
державних і комунальних вищих та професійно-технічних навчальних
закладів України для навчання за рахунок коштів державного і
місцевих бюджетів з наданням місць у гуртожитках на час навчання
та гарантованою виплатою за рахунок коштів державного бюджету
стипендії в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого законом
для працездатних осіб.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!