Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Чи має право першокурсник у І семестрі (дитина-інвалід) на отримання соціальної стипендії окрім академчної?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи має право першокурсник у І семестрі (дитина-інвалід) на отримання соціальної стипендії окрім академчної?

Сергей
Чи має право першокурсник у І семестрі (дитина-інвалід) на отримання соціальної стипендії окрім академчної?

DOCENT
Має у розмірі 9% академічної.

6. Соціальні стипендії призначаються:

3) студентам і курсантам вищого навчального закладу з малозабезпечених сімей (у разі отримання відповідної державної допомоги згідно із законодавством);
4) студентам, які є дітьми-інвалідами та інвалідами I-III групи;



Особи, які одночасно мають право на академічну і соціальну стипендію

34. Особам, зазначеним у підпунктах 3 і 4 пункту 6 цього Порядку, яким призначена академічна стипендія, додатково виплачується соціальна стипендія (відсотків мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії відповідного типу навчального закладу, призначеної згідно з цим Порядком):

1) 9:

студентам, які є дітьми-інвалідами та інвалідами I-III групи (крім інвалідів по зору і слуху та інвалідів війни);

Сергей
Дякую!

Сергей
Вибачаюсь. А якщо це інвалід по слуху. Значить 50%?

DOCENT
Ви ж прочитали в порядку

3) 50:

учням і студентам, які є інвалідами по зору і слуху;

Сергей
А не підкажете, бухгалтерія повинна автоматично нараховувати ці 50% згідно з документами поданими при вступі, чи необхідно писати додаткову заяву?. Оскільки за вересень була отримана звичайна академічна стипендія

DOCENT
Можу порекомендувати звернутися в деканат та/або бухгалтерію з роздруківкою відповідної частини Порядку призначення і виплати стипендій. Не забудьте залишити шапку з реквізитами, а саме


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 липня 2004 р. N 882

ПОРЯДОК
призначення і виплати стипендій

Сергей
Дякую

Сергей
З'ясувалося, що все ж таки 9% нарахували. Але не 50%. При вступі подавалося пенсійне посвідчення, в якому діагноз не вказано. Для того, щоб нараховувалося 50%, тепер необхідно надати довідку з діагнозом?

Сергей
Що він інвалід по слуху

DOCENT
9% дійсно можна і не помітити. Як бачите, все, що має бути є. Але у Вашій ситуації без офіційної інформації про причину інвалідності, нарахувати 50% не мали права.

Сергей
Дякую

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!