Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Имеют ли право студенты с детьми на стипендию?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Имеют ли право студенты с детьми на стипендию?

Роман Ставерский
Я учусь в ВУЗЕ на дневной форме обучение, на гос. обеспечении, по результатам сессии стипендию не получаю.
Я женат, у меня есть девятимесячный сын, жена не учится, сидит с ребенком.

Имею ли я право на социальную стипендию по постановлению КМУ №882 (п.6 пп.5):

студентам і курсантам вищого навчального закладу, які мають сім'ї з дітьми і в яких обоє з подружжя або одна мати(батько) навчається у вищому навчальному закладі за денною формою навчання;

В университете ничего об этом не слышали...

DOCENT
Якщо вони не чули, то дайте їм почитати Постанову КМУ.

Звичайно маєте право, якщо сесію закрили. Це соціальна стипендія. Зверніться до стипендіальної комісії.

29. Студентам і курсантам вищого навчального закладу, зазначеним у підпунктах 2-6 пункту 6 цього Порядку, які за результатами семестрового контролю втратили право на призначення академічної стипендії, ОБОВ"ЯЗКОВО призначається соціальна стипендія (відсотків мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії вищих навчальних закладів відповідного рівня
акредитації):

100 - особам, зазначеним у підпунктах 5 і 6, які за результатами семестрового контролю мають середній бал успішності нижчий ніж 7 за дванадцятибальною або нижчий ніж 4 за п'ятибальною шкалою оцінювання.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!