Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чому не виплачують стипендію?

артем
Я навчаюсь в Київському коледжі на бюджеті (зарахований у цьому році на 2-ий курс після закінчення 11-го класу).Чи маю я право на одержання стипендії з 1-го вересня 2014 р.? В коледжі сказали, що потрібне якесь розпорядження, т.як я навчаюся після 11 кл., а не після 9-го. І скоріш за все, стипендія буде у 2-му семестрі по результатам семестрових оцінок???

DOCENT
12. Академічна стипендія у мінімальному розмірі
призначається:
студентам, які за результатами семестрового контролю мають середній бал успішності 7.00 - 9.99 за дванадцятибальною або 4.00 - 4.99 за п'ятибальною шкалою оцінювання;
учням та студентам першого року навчання до першого семестрового контролю.

В вашому випадку (2 рік навчання) ситуація спірна.

8. Для вирішення питань з призначення та позбавлення академічної або соціальної стипендії (у тому числі спірних), надання матеріальної допомоги учням, студентам, курсантам вищого навчального закладу, заохочення кращих з них за успіхи у навчанні, участь у громадській, спортивній та науковій діяльності, навчальні заклади утворюють стипендіальні комісії.

Зверніться до стипендіальної комісії. Але вже може бути запізно. ВНЗ вчасно не розглянув це питання і фінансування Вашої стипендії не отримав.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо ви зараховані на бюджет денної форми навчання, то при зарахуванні призначається стипендія. Ніякої спірної ситуації тут немає.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: