Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи буду я отримувати стипендію?

Віка Павлюк
якщо я пішла в коледж на контракт і якщо я буду добре вчитись, я буду отримувати стипендію?

DOCENT
Ні. Але, якщо Вас переведуть пізніше на бюджет, то зможете мати право на стипендію.

Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

2. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах за денною формою навчання за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, мають право на отримання стипендій у встановленому законодавством порядку.

Віка Павлюк
Дякую

Віка Українець
я знаю таке ,що якщо добре вчитися то потім можуть запропонувать перевестися з контракту на бюджет

Віка Павлюк
Зрозуміло) дякую

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!