Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Положена ли стипендия детям-сиротам, поступившим на "коммерцию"?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Положена ли стипендия детям-сиротам, поступившим на "коммерцию"?

Юрец Валерьич
Добрый день! Подскажите пожалуйста, возможен вариант получения стипендии "льготникам"(дети сироты) при поступлении на платную форму обучения?
Опишу ситуацию, моя девушка поступала на "бюджет", нооо было только одно льготное место, как итог, девушка, что была выше, поступила на "бюджет", а мы нет. В итоге, предлагают поступать на "коммерцию" и хотелось бы знать, как описывал выше, будет получать стипендию или нет!
Заранее благодарен за ответ!)

DOCENT
Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

2. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах за денною формою навчання за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, мають право на отримання стипендій у встановленому законодавством порядку.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!