Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Чи буде виплачуваться стипендія сироті після одруження?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи буде виплачуваться стипендія сироті після одруження?

Ярослава Присяжненко
Скажіть, будь-ласка чи буде виплачуваться стипендія. Я сирота , мені 21 рік, закінчила бакалавра, вступила на магістра, залишила прізвище своє. В університеті сказали що всі виплати знімаються після одруження. Якщо залишається стипендія, то згідно якого нормативного документа я можу це довести. Дякую

Вилен (МОДЕРАТОР)
акон України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (ст.1) передбачає статус "особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - особи віком від 18 до 23 років, у яких у віці до 18 років померли або загинули батьки, та особи, які були віднесені до дітей, позбавлених батьківського піклування" - цей статус є окремим, самостійним і відрізняється від статусу "дитина-сирота" (як особи до досягнення нею віку 18 років або набуття згідно із законом прав повнолітньої раніше (ст.1 Закону України "Про охорону дитинства), зокрема, укладення шлюбу (ст.34 Гражданского кодекса Украини) - тобто, застосування зазначених тут у дужках положень до Вашого статусу з боку адміністрації ВУЗу є помилковим і незаконним). Відповідно до ст.4 вказаного першим Закону "Державні соціальні стандарти і нормативи встановлюються щодо: ... мінімального стандарту щомісячного утримання таких дітей та осіб із їх числа за умови навчання їх у вищих навчальних закладах до досягнення ними 23-річного віку або до закінчення...

Вилен (МОДЕРАТОР)
відповідних навчальних закладів", при цьому, Закон не передбачає умови-обмеження цього права вступом особи до шлюбу. Подайте письмову заяву до адміністрації ВУЗу (під реєстрацію її вручення на Вашому екземплярі) про незаконність відмови у пільгах та їх відновлення.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!