Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Які умови нарахування стипендії?

Tereza Sivulko
Чи повинні повертатись кошти за минулі місяці, якщо довідка про висновок МСЕК була подана в липні 2014, але стипендію я не отримувала з січня, тому що проходила медичний огляд, і тривалість цього процесу залежала не від мене, а від МСЕК. В довідці вказано: "оплатити з 25.12.2013"
Фактично я втратила 4000 грн, черз те, що МСЕК дуже довго тягнув з висновком, але перериву між попереднім і даним висновком не було. В бухгалтерії університету говорять, що вони все розуміють, але в відповідних НПА немає нічого сказано про повернення.(Цитую:"Студенти зазначені у пункті 1.8 цього порядку, які вперше претендують або поновлюють право на призначення соціальної стипендії, подають до стипендіальної комісії факультету/інституту документи, що підтверджують їх право на отримання пільг та гарантій на стипендіальне забезпечення згідно з нормативно-правовими актами. Стипендіальна комісія протягом трьох робочих днів приймає рішення щодо призначення соціальної стипендії.)
Виходить якась прогалина в праві, або є інший нормативно-правовий акт, який регулює данну ситуацію, і про який я не знаю. Скажіть, будь ласка, яким чином я...

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!