Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Будет ли льготчик по Закону о повышении шахтерского труда получать стипендию при одной пересдаче?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Будет ли льготчик по Закону о повышении шахтерского труда получать стипендию при одной пересдаче?

Ната Николаева
Будет ли льготчик по Закону о повышении шахтерского труда получать стипендию,если ему поставили FX по зачету ?

DOCENT
6. Соціальні стипендії призначаються:

6) студентам, які навчаються за гірничими спеціальностями,
батьки яких загинули або стали інвалідами внаслідок отримання
травм на виробництві, професійного захворювання під час роботи на
вугледобувних підприємствах.

Соціальні стипендії

Особи, яким призначається тільки соціальна стипендія

29. Студентам і курсантам вищого навчального закладу, зазначеним у підпунктах 2-6 пункту 6 цього Порядку, які за результатами семестрового контролю втратили право на призначення академічної стипендії, обов'язково призначається соціальна стипендія (відсотків мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії вищих навчальних закладів відповідного рівня
акредитації):

100 - особам, зазначеним у підпунктах 5 і 6, які за результатами семестрового контролю мають середній бал успішності нижчий ніж 7 за дванадцятибальною або нижчий ніж 4 за п'ятибальною шкалою оцінювання.

DOCENT
18.
Особи, зазначені у пункті 6, підпунктах 1-4 і 6 пункту 10
цього Порядку, які вперше претендують або поновлюють право на
призначення соціальної стипендії, подають стипендіальній комісії
документи, що підтверджують їх право на отримання пільг та
гарантій на стипендіальне забезпечення згідно з
нормативно-правовими актами.

Стипендіальна комісія протягом трьох робочих днів приймає
рішення щодо призначення соціальної стипендії.



Іншими словами, якщо Ви підпадаєте під пільги, то стипендія (соціальна) у Вас буде навіть, якщо середній бал менше "4", але треба закрити сесію (хоча б під час перескладання).

Не повинно бути оцінок "незадовільно" і "не зараховано"

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо студент перескладе залік у відведений час (а FX - це незадовільно з правом перескладання), то отримувати стипендію буде, а якщо не перескладе, то питання вже не про стипендію буде йти, а про відрахування...

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!