Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Чи виплачується стипендія за літні місяці (після отримання диплому бакалавра)?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи виплачується стипендія за літні місяці (після отримання диплому бакалавра)?

Valentina
1. "Закрита зимова сесія дає законне право на отримання стипендії, починаючи з лютого, закінчуючи серпнем."
2. http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/882-2004-%D0%BF
"21. У разі коли строк закінчення навчання особи, яка отримує
академічну та/або соціальну стипендію, настає до закінчення місяця
або коли стипендіат вибуває з навчального закладу (наукової
установи) до закінчення строку навчання, їм виплачується стипендія
у повному обсязі за останній місяць навчання."

Яке положення із перелічених вище вступає в силу після успішного закінчення навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр"?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Стипендия оплачивается включительно по тот месяц, когда выдан диплом, т.е. по июнь.

DOCENT
Перше положення взято з повітря.
А от як це положення записано в Постанові КМУ на яку Ви посилаєтесь

18. Академічна стипендія призначається з першого числа
місяця, що настає після закінчення семестрового контролю згідно з
навчальним планом, на період до визначення результатів наступного
семестрового контролю.

А п.21 визначає до якої дати студент буде отримувати стипендію в місяць закінчення навчального закладу.
А після отримання диплому бакалавра особа вже не є студентом і буде відрахована в зв'язку з закінченням.
Якщо зможете витримати конкурс та вступити навчання на ОКР Магістр чи Спеціаліст, то знову отримаєте статус студента.
Але це вже тільки з 1 вересня.

Valentina
дякую за допомогу

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!