Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії Чи мають право відмінити стипендію?

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання та відповіді на нього

Чи мають право відмінити стипендію?

ирина
За результатами сесії середній бал 85балів (з 100). На останній екзамен не зявилася, бо хворіла. Здала пізніше на високий бал. З мене зняли стипендію по причині, що не зявилася на екзамен. Це законно? Куди звертатися?

DOCENT
абзац четвертий п. 3.12.2.3. Положення про організацію навчального процесу у ВНЗ
Студенти, які не з'явились на екзамени без поважних причин,
вважаються такими, що одержали незадовільну оцінку.

Іншими словами, якщо в день екзамену (або напередодні) Ви не проінформували екзаменатора про поважну причину неявки, то Вам мали поставити незадовільну оцінку.
Як результат - успішність за результатами семестрового контролю недостатня для призначення стипендії.

ирина
Екзаменатор був попереджений. Є довідка, що я хворіла. Незадовільну оцінку мені не ставили. Просто поставили "не зявилася". Опісля я здала екзамен. Чи є якийсь вихід з ситуації?

DOCENT
В такому випадку звертайтесь до стипендіальної комісії Вашого ВНЗ.

8. Для вирішення питань з призначення та позбавлення
академічної або соціальної стипендії (у тому числі спірних),
надання матеріальної допомоги учням, студентам, курсантам вищого
навчального закладу, заохочення кращих з них за успіхи у навчанні,
участь у громадській, спортивній та науковій діяльності, навчальні
заклади утворюють стипендіальні комісії.

До складу стипендіальної комісії входять керівник навчального
закладу, представники фінансових підрозділів, декани факультетів
(завідуючі відділеннями), представники профспілкових та
самоврядних організацій учнів, студентів, курсантів вищого
навчального закладу.

ирина
Подала довідку про те, що хворіла в деканат. Було засідання стипендіальної комісії. Стипендію не повернули по тій причині, що довідку подала пізно, а не одразу після закінчення хвороби. Чи є кінцеві терміни подачі довідки? Той факт, що я не була повідомлена про зняття стипендії, їх не цікавить. Дії університету правомірні?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!