Osvita.ua Запитання Вища освіта Стипендії
Запитання
Danil Kondratenko
Як отримати стипендію? *

Яку треба заяву писати в НТУ ''ХПІ'',якщо не виплатять стипендію до 28 лютого?

Алина Святаш
Будет ли стипендия в 2015 году? *

Если стипендию отменят, то с какого месяца её прекратят выплачивать?

Вікторія
Чи припинять виплати стипендій студентам? *

Останнім часом ходить багато слухів про те, що готується багато документів, стосовно яких держава має намір радикально скоротити витрати. Одним з пунктів є скасування виплат стипендій з 1 січня 2015 року. Правда це чи ні?

Наташа Ведмідь
Коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії? *

Скажіть, будь ласка, коли розпочнеться виплата стипендії за результатами літньої сесії (червень) - з липня чи з вересня?

Valya
Чи виплачується стипендія після відрахуванняї? *

Закрита зимова сесія дає законне право на отримання стипендії, починаючи з лютого, закінчуючи серпнем. Чи має право студент, який відрахувався з вузу, наприклад на початку червня, отримати якимось чином свою стипендію відповідно за літні місяці, чи це неможливо зовсім? І чи має цей механізм відрегульовану нормативну-правову базу?

Юлия Присяжнюк
Відмовляють в виплаті соціальної стипендіі. 

Син навчаєтьсяв Харківському національному університеті імені Каразіна, перший курс. Отримує соціальну стипендію (батько учасник АТО). Не отримав стипендію за лютий, це була перша після зимової сесії. Коли пішов до деканату дізнатися ,то йому відповіли ,що в нього була нібито заборгованість. Син сказав що здав все вчасно. Підняли документи і дійсно в деканаті помилилися, але стипендію за лютий не повернуть. Чи це законно? Дякую.

Юліанна Близнюк
Скажіть буль ласка повишена стипендія рахується до одинарних 

Якщо одна повишена і 3 одинарні чи рахується по рейтингу 3 чоловік чи 4

Tania08
Виплата стипендії ім. Грушевського 

Доброго дня! За останній навчальний період (я випускниця ВНЗ) мені нараховувалась стипендія ім. Грушевського. Проте по факту надходили кошти як за просту підвищену стипендію. Різницю нарахували в банківській системі "Барс", платіжка проведена, але кошти на рахунок не поступають. Підкажіть, будь ласка, який коректний механізм нарахування ти виплати стипендії? (банківський рахунок не закритий, операції по картці здійснюються). До кого варто звертатись для вирішення цього питання?

Іван
Рейтинговий список 

При розрахунку рейтингу на стипендію враховуються всі предмети чи тільки ті що в заліковці?

Максим Гаврилюк
Через який час прийде соціальна стипендія? 

Стипендія

Вова Щурко
В чию користь мають заокруглювати бали рейтингового списку? 

Відомо що з групи получають стипендію лише 45%, у нас в групі 14 чоловік 13 з них бюджетники в рейтенговий список внесли лише 11 чоловік. І 45% з групи це виходить 4,95 чи зробила правильно комісія коли вирішила що лише 4 чоловіка буде получати стипендію?

Andrei Mazuriak
Нарахування стипендії після зимньої сесіі 2018-2019 

Доброго дня хотів би дізнатись коли починається виплата стипендії по підсумках зимньої сесії? Справа в тому що я 5курс "магістр" перебуваю на державному проте в 45% не увійшов але на зимній сесії міг вийти в 45% проте мій деканат мовчить щодо цього тому і питаю коли відбув нарахування стипендій

Лила
Де можна подивитися хто пройшов по рейтингу на стипендію? 

Де можна подивитися хто пройшов по рейтингу на стипендію?

Даша Кривчак
Рейтинговий список 

Коли формується рейтинг студентів для стипендії, розглядаються успіхи усіх студентів чи лише бюджетників?

Микола
Заборгованість 

Доброго ранку). Буде в коледжах виплачена до нового року заборгованість стипендії за листопад, грудень?

ГЛ
Социальная степендия 

Сын -студент ВУЗа, с января 2017 г получал социальную стипендию как инвалид с детства. В июне 2018 г прошел повторное (очередное) обследование МСЕК. ВУЗ с июня перестал выплачувать социальную стипендию. Должен ли сын заново подавать заявление на социальную стипендию.

Альбина Хоминятич
Терміни виплаты соціальної стипендії 

Я поступила на магістратуру у віці 22 роки на бюджет та отримую соціальну стипендію як сирота. Термін навчання на магістратурі складає 1,5 років. Тобто, коли пройде рік навчання мені буде 23 роки. Питання таке: мені припинять її виплачувати останні пів роки навчання після того, як мені виповниться 23?

Наталья Нечитайло
Призначення стипендії за результатами зимової сесії студентам з незадовільною оцінкою за ЗНО 2018 

Чи можливе призначення академічної чи соціальної стипендії студентам коледжу, які за результатами ЗНО 2018 мають незадовільну оцінку за літній семестр? З одного боку вони отримали атестацію за 5 семестр без двійок і мають право брати участь у рейтингу, а з іншого боку до червня 2019 мають академічну заборгованість з ДПА. Поясніть, будь ласка! Якими нормативними документами користуватися?

Денис
Коли виплатят стипендію за листопад 2018 року 

Барському коледжу транспорту та будівницва НТУ

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!