Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Olya Kolomiychuk
5 серпня останный день для оприлюднення списку рекомендаций на зарахування (бюджет,контракт). Коли буде оновлена інформація для менеджерів? 

5 серпня останный день для оприлюднення списку рекомендаций на зарахування (бюджет,контракт). Коли буде оновлена інформація для менеджерів? Цікавить рекомендації для маґістрів.

Toma
Я отримати дублікат оригіналу диплома та додатку до нього 

Документи згоріли , потрібен дублікат диплома та додатку до нього, закінчила вуз 2009 року, що для цього потрібно?

Sasha
Вступ на спеціалність 

Доброго дня можете підсказати мені в мене виникла така ситуація Я подав оригінали і підписав контракт та заплатив гроші за нього.Чи можливо передподати документи на іншу спеціальність,а з тієї що подав забрати?

Polina Lok
Помилка в додатку до диплому 

Доброго дня! В додатку до диплому бакалавра внесений з помилкою номер диплому бакалавра (останні 2 цифри на дипломі 53, а в додаток написали 52) . В такому випадку необхідно замовляти дублікат додатку до диплому, чи можна попросити ВНЗ виправити помилку і на існуючому додатку написати "Виправленому вірити" та поставити печатку ВНЗ? Скільки за законом триває перевипуск дублікату і за чий кошт це робиться (якщо цн помилка ВНЗ)? Яким законом/підзаконним актом це регулюється? Щиро дякую!

Anastasia
Чи можливо отримати 2 освіти одночасно? 

Скажіть, будь-ласка, чи можна навчатися на денному в 2х ВНЗ одночасно на магістратурі? Якщо так, то що робити коли співпадатимуть екзамени або виробнича практика?

Raya-bond
Скажіть будь ласка, як мені дізнатись чи я зарахована до Університету, 

29.07 - було фахове випробування по 028 Менеджер соціальнокультурної діяльність - я складала його. Як я можу дізнатись результат - позитивний чи негативний він? Дякую.

Gamer
Рекомендовано 

Рекомендовано до навчання за кошти фіз осіб. Оригінали документів подані. Що далі?

Lizavetka
Як дізнатися що я уже зачислена на контракт? 

Я заплатила за навчання на контракті, але в статусі у мене нічього не змінюється уже 5 днів, так повинно бути, чи щось пішло не так ? Як дізнатися що я уже зачислена на контракт?

Yulia
Бакалавр считается полным высшем образованием? 

Очень много споро в обществе возникло после того как убрали специалиста, в законе Украины написано, что бакалавр это базовое высшее образование. Как понимать эту формулировку "о базовое высшее образование"?

Snizhana
Перехід з одного вузу в інший 

Наприклад, я поступила на державну форму в університет , але потім планую перевестись на платне в інший ( при цьому спеціальність не змінюється) , то чи потрібно мені відшкодовувати кошти за державне навчання першому університету? ЧИ можна перевестися з одного університету ( державна форма) в інший теж на державне? Дякую

Аленка
Який термін навчання на бакалавра(спеціальність математика) після ППК ГНПУ? 

Який термін навчання на бакалавра (спеціальність математика) після ППК ГНПУ?

Ирина Шашкова
Льготы 

Здравствуйте!Моя дочь проживает в зоне АТО,есть ли у нее какие либо льготы?

YANA
Як вираховують середній бал документа про освіту? 

Склалась така ситуація: при подачі документів на магістратуру \іншої спеціальності ніж я вже маю/ маючи диплом магістра з відзнакою, мені спершу сказали, що потрібно подавати на основі бакалавра так як це не чесно по відношенню до студентів того навчального закладу оскільки я матиму вищий бал ніж вони, документи в результаті прийняли, а зараз на сайті в рейтинговому списку в мене стоїть один бал і це ще до вступних, притому в інших вступників бали від тридцяти до шести. Не знаю як бути в даній ситуації, чи є сенс йти на вступні іспити враховуючи що ще до їх початку мені не враховують бали справжні по диплому? ЧИ може я не знаю і один бал тепер найвищий ? Як бути в даній ситуації ?

Ярослава Хлопко
бюджет та контракт в знту 

сьогодні 25.10 десь о 10 годині на сайті ЗНТУ на графічному та промисловому дизайні стояли і бюджетні і контрактні місьця а зараз о 13.33 вказані тільки ліцензійні місьця і це вже не один раз таке відбувається.чи не сприведе це до втрати бюджета

НАТАЛІЯ
Вступ на заочне відділення та переведення на денну форму 

Доброго дня! Подали документи на вступ на заочну форму навчання(на третій курс на основі диплому молодшого спеціаліста), але змінились обставини і хочу навчатися на денній формі, чи можливо таке переведення до початку навчального року? Чи можна станом на 24.07 ще подати документи на денну форму навчання, на основі диплому молодшого спеціаліста? Дякую

Руслана Патіюк
ступінь вищої освіти бакалавр 

прошу надати роз'яснення чи є диплом бакалавра 2019 року підтвердженням отримання вищої освіти. Якщо так, то прошу уточнити термін строкової служби у ЗСУ для солдата з таким дипломом, оскільки у ст.23 Закону України "Про військову службу" зазначено тільки спаціаліст і магістр - 12 місяців, усі інші до 18 місяців. Про бакалавра нічого не сказано. Військові запевняють, що 18 місяців. але ж це було тоді, коли бакалавр не рахувався вищою освітою.

Bubble
Нужна ли справка в ВУЗ, если в перечне документов ее нет? 

Знаю, что многие абитуриенты проходят медкомиссию, но в самих вузах справку не требуют, а так же в перечне документов на сайте их нет (только флюорография при подаче документов в общежитие). Cтоит ли на это тратить время?

Ирина Повстенко
Вступ в магістратуру 

Цього року отримала другу вищу освіту - диплом бакалавра практична психологія. Маю диплом спеціаліста (філолог) 2001 р. Чи потрібно мені для вступу в магістратуру (психологія) складати зно з англ. мови?

Ирина Повстенко
Вступ в магістратуру 

Цього року отримала другу вищу освіту - диплом бакалавра практична психологія. Маю диплом спеціаліста (філолог) 2001 р. Чи потрібно мені для вступу в магістратуру (психологія) складати зно з англ. мови?

Anna
Вступ 

Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо телефонують з ВНЗ до оприлюднення статусу вступив на контракт чи бюджет з заявою, що з такими балами зно є шанс вступити на бюджет та проханням привезти документи якнайшвидше, чи варто це робити? Якщо привезу документи, то буде в разі відмови навчання на бюджеті забрати їх та подати до іншого внз, але вже на контракт?