Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Серафима Остапова
Количество ВУЗов и специальностей. Правда или ложь на inua.tv? *

Сегодня наткнулась на новости на inua.tv, и там гласят, что правила немного поменялись, и теперь не 5 ВУЗов по 3 специальности, а наоборот, 3 ВУЗа по 5 специальностей. Развейте миф. Не пугайте нас.

костя
подати заяву в єлектрЯк подати заяву в електронній формі на участь у конкурсі до вищих навчальних закладів I -IV рівнів акредитації? *

як подати заяву в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів I -IV рівнів акредитації

Ирина Мартовская
Во сколько университетов можно подавать документы в 2015 году? *

во сколько университетов можно подавать документы в 2015 ?

Родіон Ігнатко
Чому не можу зареєструватися на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua *

Не можу зайти на сайт. Вибиває сторінка недоступна

Марина НекитРазмахова
Неправильно подсчитан средний балл аттестата: что делать? *

При получении сыном Додатка к аттестату, просчитала сама его средний балл, и обнаружила ошибку (вместо 8,5 получалось-8,852, т.е. округляется до 8,9). Сын отнёс в школу, там вроде согласились.. Но вернули так: просто криво дописали цифру 8 и получилось: 8,85. (никаких печатей рядом нет) Но я нашла на вашем сайте, что правильно округлять до десятых, да и в таблице перевода баллов по 200-бальной шкале- все баллы лишь до десятых. Вопрос: просчитывают ли приёмные комиссии всех ВУЗов сами средний балл аттестата или у нас будут проблемы при подаче документов во время вступительной компании?

Саня Черниченко
Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет? *

Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?

Юля Мусієнко
Як вказувати пріорітетність? *

куди саме вказувати пріорітетність? як подавати заяви?

Игорь Мироненко
Как выбрать вуз после колледжа? *

ЕСЛИ ВЫУЧИТЬСЯ В КОЛЛЕДЖЕ,ПОЛУЧИТЬ ДИПЛОМ МЛАДШЕГО СПЕЦИАЛИСТА,В КАКОЙ ВУЗ МОЖНО ПОСТУПИТЬ НА 3 КУРС ИЛИ НА 1 КУРС(ПО СКОРОЧЕНОЙ ПРОГРАММЕ).Я ИМЕЮ ВВИДУ ТОЛЬКО В ТОТ,С КОТОРЫМ СОТРУДНИЧАЕТ КОЛЛЕДЖ ИЛИ В ЛЮБОЙ ДРУГОЙ? В УКРАИНЕ

Таша
Чи є можливість вступити в ВНЗ без ЗНО у 2015 році? *

Вийшло так, що я пішла навчатися за настановою батька до технічного ВНЗ. Нічого не розуміючи в точних науках, я вирішила, що треба шукати себе в іншому напрямі. Та трапилась проблема, я не встигла зареєструватися на ЗНО 2015, так як вважала, що попереднє буду діяти, як у минулому році... Чи є можливість вступити в ВНЗ без ЗНО 2015 (сдати вступні іспити при університеті), або треба чекати рік?

Светлана Мусиенко
Что означает приоритетность при подаче документов на поступление в ВУЗы? *

Поясните,пожалуйста, что означает приоритетность при подаче документов на поступление в ВУЗы. Это будут ставиться места по специальностям в каждом ВУЗе ,куда подаются документы или это приоритетность самих ВУЗов ,в которые подаются документы, или вообще приоритетность мест по всем специальностям всех ВУЗов -от 1 до 15 ? Что это конкретнее и как это будет происходить?

Наталя Р
Як подати документи в електронному вигляді у вищий навчальний заклад у 2015 році? *

Як подати документи в електронному вигляді у вищий навчальний заклад у 2015 році?

Ангелина
Как высчитывается коэффициент? И что это вообще такое? *

Например, как результати зовнішнього незалежного оцінювання з 3-4 предметів та середній бал атестата про повну загальну середню освіту. результати зовнішнього незалежного оцінювання з 2 предметів (з коефіцієнтом не менше ніж 0,2) середній бал атестата про повну загальну середню освіту (з коефіцієнтом не більше 0,1) середній бал за конкурс творчих або фізичних здібностей (з різними коефіцієнтами: не більше 05, та не більше 0,25).

Владимир
Зачем нужен приоритет вуза? *

Пример: 5 приоритет - первый в списке на специальности 1, и 1 приоритет 26 в списке на 25 бюджетных мест по специальности 2. Если из специальности 2 не все из верхней части списка подадут документы, куда я попаду на специальность 1 или на специальность 2 ???

Марк Бутко
Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о? *

Чи потрібно подавати у 2015 році медичну довідку за формою № 086-о

Каріна Пасулька
Скільки тестів можна здавати на ЗНО-2015? *

Скільки тестів можна здавати на ЗНО-2015?

student_2014
Чи планується відшкодування бюджетних затрат при перевступі? *

Де в правилах прийому до ВНЗ 2015 обіцяна постанова, якою регулюється відшкодування державних коштів, витрачених на навчання студента у ВНЗ? Забороною перевступати на бюджет МОН вбиває всі мої надії отримати вищу освіту в Україні на безоплатній основі, змушує стати безробітним, балансувати на межі бідності і не сплачувати державі податки... Дякую за антиреформи і зламане життя...

Маріна Наконечна
Чи обов'язкова присутність абітурієнта при подачі оригіналів документів до ВУЗу? *

Таке питання: припустимо, що абітурієнт вступає до ВУЗу, проте приїхати подати оригінали в нього не виходить. Його присутність обов'язкова, чи це може зробити хтось з батьків, наприклад?

Инна Воробьева
Чому в рейтингових списках більше половини пільговиків? *

Чому в рейтингових списках більше половини пільговиків серед бюджетних місць? Чи це просто список всіх пільговиків, а потім їх будуть зменшувати, адже їх повинно бути лише 25% серед всіх бюджетників?

Olya Kocherhan
Який термін подачі документів на заочну форму навчання? *

Доброго дня.Підскажіть, будь ласка, які терміти подачі документів на заочну форму навчання?

Вова Зарубко
Як перепоступити у інший внз? *

Сестра закінчила перший курс. Має бажання перепоступити у інший внз. Їй потрібно відрахуватись, щоб подати заявку? Онлайн не реєструє. Пише: "Персона вже навчається на денній формі вказаного ОКР"