Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія чи можливий вступ без оригіналу атестата?
Запитання та відповіді на нього

чи можливий вступ без оригіналу атестата?

Влад Тарасенко
Чи може хтось відповісти на таке запитання?
Чи можливий вступ до ВУЗу, якщо був втрачений оригінал атестата ( копії наявні) ?
Атестат буде відновлено аж через 2-3 місяці. Ситуація дуже невтішна, якщо хтось може якось допомогти, прошу!

aladdin85
На жаль, ні. (пункт 6.3 Умов прийому).
Зателефонуйте за телефоном гарячої лінії МОН і з'ясуйте, що можна зробити в такій ситуації.

Вилен
Якщо копії нотаріально завірені, то можете вступати на контракт.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!