Запитання та відповіді на нього

Повторний вступ на бюджет

Наталія Наталія
Добрий день. Попередній ВУЗ, у якому навчалася дочка, не хоче видавати академдовідку про фактично прослухані години (навчалася два місяці, сесію не здавала). Видали довідку про кількість годин, які б вона прослухала, навчаючись повний семестр. Чи впливає це на суму, яку ми маємо повернути? Чи варто все ж таки наполягати на довідці про фактично прослухані години? Як взагалі зараховуються чи не зараховуться навчальні кредити? Спасибі.

DOCENT
У вашому випадку, відповідно до чинного порядку, сума відшкодування буде за весь семестр.
Академ довідка потрібна не для визначення терміну навчання а для можливості перерахування раніше зарахованих дисциплін і зменшення суми відшкодування.

"Кількість кредитів трансферно-накопичувальної системи навчального семестру, у якому здобувач вищої освіти не завершив навчання і ВИБУВ з вищого навчального закладу за попереднім місцем навчання, встановлюється на рівні нормативу кредитів трансферно-накопичувальної системи на один навчальний семестр (30 КРЕДИТІВ трансферно-накопичувальної системи НЕЗАЛЕЖНО від фактичної тривалості навчання здобувача вищої освіти протягом останнього навчального семестру за попереднім місцем навчання);"

Наталія Наталія
А чи можуть бути зараховані кредити, якщо дитина не здавала сесіі? Які взагалі кредити можуть бути зараховані? Спасибі.

DOCENT
У Вашому випадку - ніякі.
Тільки ті предмети, за якими є позитивні оцінки могли б претендувати на зарахування.

" Студентам, які вибули з першого курсу вищого закладу освіти і не складали екзамени і заліки видається академічна довідка з записом, що студент заліків
та екзаменів не складав."

Наталія Наталія
Дуже вдячна за відповіді.

Наталія Наталія
Але все ж таки допоможіть мені дійти до остаточноі ясності у цьому питанні. Я знайома з формулою, за якою обраховується сума повернення.
Судячи з неі, обрахунок буде виглядати наступним чином:
S = Σ (38000(прибл) × 0,5) × ((28,5 (кредити, які мала б прослухати - 0(бо нічого не зараховується)/28,5). Правильно?
Виходить, що краще було б, якби дитина здала сесію?
І ще. У ВУЗі кажуть, що можуть зараховуватися частково кредити, які вже прослухані, але не закріплені оцінкою. Це зменшує вартість повернення.
Спасибі. Вибачте за нав*язливість.

DOCENT
Так. Якби були оцінки, то у новому закладі могли б їх зарахувати.
Тому сесію краще складати, якщо плануєш перевступ на бюджет.
Не можуть в новому закладі нічого зарахувати, бо зарахування має робитися виключно на підставі академічної довідки. Важливо не просто бути записаним на певну дисципліну, а виконати вимоги робочої програми, пройти атестацію з дисципліни і подолати поріг незадовільного оцінювання.

"4. Вищий навчальний заклад, до якого особу зараховано, за її бажанням може здійснити зарахування кредитів Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи, за якими вона АТЕСТОВАНА за попереднім місцем навчання, включаючи дисципліни, що вільно вибрані особою, на підставі академічної довідки, виданої в установленому порядку за попереднім місцем навчання."

Наталія Наталія
Дуже вдячна.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua