Запитання та відповіді на нього

Рекомендовано на контракт

Khodzha Nasreddin
Претендуем только на контракт. Оригиналы документов на контракт в ВУЗ (наш приоритет 1) подали ещё 27.07. Сегодня напротив фамилии на сайте ВУЗа появился статус "рекомендовано контракт". Из контрактников в списке перед нами всего 7 чел. Означает ли это что мы по сути приняты или этот статус может измениться? И что мы теперь должны делать? Бежать и платить за учёбу? Спасибо.

DOCENT
Сочатку статус має змінитися на "влючено до наказу".
Перед цим, має з'явитися позначка, що оригінали подано.
Коли буде наказ про зарахування, можете укладати угоду про навчання.
А вже в самій угоді має бути визначено графік виплат.

"2. Вступники, рекомендовані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, зобов’язані виконати вимоги для зарахування відповідно до пункту 1 розділу X цих Умов та Правил прийому.

ДОГОВІР про надання освітніх послуг між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою УКЛАДАЄТЬСЯ ПІСЛЯ видання НАКАЗУ ПРО ЗАРАХУВАННЯ. У разі якщо договір не буде укладено протягом двох тижнів з дати видання наказу про зарахування, цей наказ скасовується в частині зарахування цієї особи. Оплата навчання здійснюється згідно з договором, укладеним сторонами."

Khodzha Nasreddin
То что документы/оригиналы поданы, на сайте указано давно. Договор на контрактную оплату мы подписывали с ВУЗом тогда же, когда подавали оригиналы -- 27.07. Но только сегодня появилось "рекомендовано контракт". Так нас и интересует когда именно будет приказ? Рекомендация на контракт это окончательное решение ВУЗа или это может ещё измениться?

DOCENT
А як Ви могли укласти угоду про навчання до видання Наказу про зарахування ?
Підставою для укладання угоди є саме Наказ про зарахування.
Ви маєте свій екземпляр угоди з підписами ректора та печаткою закладу?

Якщо оригінали вже у закладі, то за наявності рекомендації Ваша заява має змінити статус на "включено до наказу" про зарахування на контракт.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua