Запитання та відповіді на нього

Як відбувається широкий конкурс?

Дмитрий Скрипник
Добрий день! Поясніть, будь-ласка, принцип широкого конкурсу. Не рекомендовано на бюджет на спеціальність "071 Облік і оподаткування" зі 172 балами. В той же час в іншому вузі на бюджетні місця на цю ж спеціальність рекомендовано вступників зі 154-170 балами (5 осіб). За яким принципом бюджетні місця надали вступникам із меньшими балами?

DOCENT
Скоріше за все у Вашому заклалі закінчилися місця в межах максимального обсягу
Перевірте справедливість алгоритму за критеріями верифікації

Дмитрий Скрипник
Можете пояснити конкретний випадок? Моя дитина в списку 13 (171,808 балів) https://vstup.osvita.ua/y2019/r24/115/621812/
Вступники в рейтингу нижче рекомендовані в інший ВУЗ на цю ж саму спеціальність з набагато меншими балами https://vstup.osvita.ua/y2019/r27/892/565584/

Чому бюджетні місця на спеціальність розподілилися таким чином, що їх отримали діти з меншими балами?

DOCENT
Зараховані за Вашим посиланням особи мають квоту-2. Місця держзамовлення за квотою-2 розподіляються ДО того як запускається алгоритм адресного розміщення.
Крім того, це переміщений навчальний заклад.
"Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотою-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) здійснюється не пізніше 12:00 20 липня. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 10:00 22 липня"

"квота-2 - визначена частина максимального обсягу бюджетних місць (для відкритих конкурсних пропозицій) або загального обсягу бюджетних місць (для фіксованих (закритих) конкурсних пропозицій) в уповноважених закладах вищої освіти, яка може бути використана для прийому вступників на основі повної загальної середньої освіти, що мають право на вступ на основі вступних іспитів відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України, "

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського

Дмитрий Скрипник
Але ж я не мав на увазі №1 та 2,які з квотами. Номери від 5-10 за моїм 2 посиланням мають бали від 154 до 171. Система відбору не надала бюджетного місця на одну й ту ж саму спеціальніть вступнику зі 172 балами, але надала бюджетне місце вступнику зі 154 балами.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua