Запитання та відповіді на нього

Подача документов

Олег
Скоро я еду подавать оригиналы документов вуз на контракт до оглашения окончательных списков. Если я увижу после 26 июля, что я могу попасть в другое заведение, то могу ли я забрать документы и подать их в другой вуз во вреия вступительной кампании? Допустим я поеду подавать в ,,технологии и дизайна,,, а увижу после 26 ,,рекомендовано,, например в торгово-экономическом. Они же не успеют по сути зачислить меня, а только возьмут документы

DOCENT
1.
До 18:00 22.07.2019 немає підстав подавати оригінали навіть на небюджетні конкурсні пропозиції на контракт.
До цього часу ще йде прийом заяв.

2.
надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції, здійснюється не раніше 12:00 01 серпня.
На бюджетні пропозиції на контракт немає підстав подавати оригінали до 12:00 01 серпня.

3. Договір про надання освітніх послуг між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою укладається після видання наказу про зарахування. У разі якщо договір не буде укладено протягом двох тижнів з дати видання наказу про зарахування, цей наказ скасовується в частині зарахування цієї особи. Оплата навчання здійснюється згідно з договором, укладеним сторонами.

Зараховані особи можуть бути вилучені з наказу про зарахування (наказ про зарахування скасовується в частині, що стосується цієї особи) до закладу вищої освіти за власним бажанням, відраховані із закладу вищої освіти за власним бажанням, у зв’язку з чим таким особам повертаються подані ними документи не пізніше наступного дня після подання заяви про відрахування.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua