Запитання та відповіді на нього

Який термін дії медичної довідки ф.086о?

Лека
Скажіть, будь ласка, який термін дії медичної довідки за формою № 086-о, з дня видачі до дня надання документів для вступу до ВНЗ. Дякую.

aladdin85
За останніми даними — півроку.

Лека
Дякую. Може у Вас є посилання на НПА або джерело зазначеної інформацї, бо чула, що лише 1 місяць. Чи це лише чутки?

aladdin85
Досить ретельно спробував пошукати нормативно-правові акти, але не знайшов у відкритому доступі конкретних НПА, які б чітко визначали термін дії цієї довідки.
Але досить нескладно знайти відповідь на це запитання у багатьох FAQ для абітурієнтів цього року; (оновлена Інструкція на заміну тій, що була з 1999 року, набрала чинності лише минулого року, тому минулорічні FAQ могли не встигнути оновити дані). Як я розумію, строк дії довідки зумовлений строком дії затверджених документально обстежень, які зазначаються у довідці (а це саме шість місяців).
А під тим, про що Ви кажете, можливо, розуміється наступне:
«Результати лабораторних досліджень, які проведені більше як за місяць, а флюорографічного більше ніж один рік до дати видачі довідки, не дійсні.» (Інструкція щодо заповнення форми 086/о, п. 13.2). Тобто лікарі поліклініки мають право відмовити у видачі довідки на основі попередніх досліджень, якщо вони зроблені більше, ніж один місяць тому.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!