Запитання та відповіді на нього

Чи можна повторно вступити на прший курс коледжа?

The Who
Скажіть, чи можу я забрати документи з 2 курсу коледжу не закінчивши середню освіту і поступити з дипломом за 9 клас на перший курс іншого коледжу?

aladdin85
Дізнайтесь умови відрахування з 2 курсу коледжу (підстави, умови, порядок та ін.). Відповідно до п. 1.3 Положення про ДПА студентів, [які навчаються у коледжі, здобуваючи повну загальну середню освіту], «атестати про повну загальну середню освіту замовляються і одержуються вищим навчальним закладом в уповноваженого Міністерством освіти і науки України органу після ЗАКІНЧЕННЯ студентом другого курсу (після ПОВНОГО ОПРАЦЮВАННЯ програми загальноосвітньої підготовки) і зберігаються в особовій справі студента до закінчення ним навчання».
В будь-якому разі без складання ДПА атестат не видається, тому якщо Ви не отримаєте середню освіту (повну) і заберете документи, формально повна загальна середня освіта здобута не буде, а тому наступного разу вступати до коледжу будете на основі базової середньої освіти.
Але навіщо так робити?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!