Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Яе реалізувати право на першочергове зарахування?
Запитання та відповіді на нього

Яе реалізувати право на першочергове зарахування?

Александра Подолинная
Право на першочергове зарахування:
-особи, яким відповідно до Закону України "Про охорону дитинства" надане таке право;
Недавно были внесены изменения в Статтю 19 Закону України "Про охорону дитинства" ( А именно меня интересует, то что детям, которые являются переселенцами зарегестрироваными, дается помощь при поступлении ( там целый список помощи, которую предоставляет государство, и так же право на першочергове зарахування).
Цитата с Закона - (".... дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи, у тому числі дітям, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років, державну цільову підтримку для здобуття професійно-технічної та вищої освіти у державних та комунальних навчальних закладах." )

Я разерегестрирована официально как "внутрішньо переміщенна особа". Значит я имею правно на першочергове зарахування? Какие мне для этого нужны документы? Только справка, которую когда регестрируешься выдают или еще что-то?

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/425-19 - закон.

Божена
нас тоже очень интересует, закон есть, а пояснений нет

Владлена Ушакова
"Першочерговий вступ" это не позаконкурсный. Он применяется когда у абитуриентов одинаковые баллы. Тогда из них двоих возьмут того, у кого есть право на первоочередной вступ.
А вообще льготы есть для переселенцев. Но разные в каждом ВУЗе. Нужно конкретно везде узнавать.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!