Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи потрібно мені здавати ЗНО?
Запитання та відповіді на нього

Чи потрібно мені здавати ЗНО?

Max
Якщо я закінчив 11 класів до 2007 року, то чи маю право вступати на заочне відділення коледжу чи технікуму без атестату ЗНО?

DOCENT
Ні. Єдиний виняток це вступ на молодшого спеціаліста якщо є ОКР кваліфікований робітник за спорідненою спеціальністю.

III. Вимоги до рівня освіти вступників
3. Вищі навчальні заклади мають право приймати на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання) на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність, яка визначається постановами Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2007 року № 1117 та від 20 червня 2007 року № 839 і зазначається у правилах прийому до вищого навчального закладу. Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста здійснюється за результатами вступних випробувань.

Max
Коледжи і технікуми відносяться до ВНЗ?

DOCENT
В попередній редакції Закону "Про вищу освіту" це були ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

За чинним законом.
Стаття 28. Типи вищих навчальних закладів

1. В Україні діють вищі навчальні заклади таких типів:
3) коледж - галузевий вищий навчальний заклад або структурний підрозділ університету, академії чи інституту, що провадить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям ступенів молодшого бакалавра та/або бакалавра, проводить прикладні наукові дослідження. Коледж також має право здійснювати підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!