Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи можливо повторно вступити на бюджет?
Запитання та відповіді на нього

Чи можливо повторно вступити на бюджет?

Iryna
Зараз навчаюсь на 1 курсі, на держзамовленні, після першого семестру ухожу, в 2 семестрі навчатись не буду, хочу в 2015 знову здати ЗНО, і поступити на іншу спеціальність на 1 курс на бюджет?Це можливо чи ні?

DOCENT
Відповідь на Ваше запитання дає абзац другий частини першої статті 4 Закону України "Про вищу освіту"


Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно ЗДОБУВАТИ вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, ЯКЩО певний ступінь вищої освіти громадянин ЗДОБУВАЄ ВПЕРШЕ за кошти державного або місцевого бюджету.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Шановна, Iryna! Варто користуватися пошуком по сайту. На це питання відповідь надавалась багато раз.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!