Запитання та відповіді на нього

Как поступить в вуз без украинского аттестата?

Екатерина Дмитракова
я училась за рубежом и у меня нет атестата но есть диплом в котором написан общий бал моего диплома и как мне быть ?как будет оцениваться мой бал ?

DOCENT
Вам потрібно буде протягом першого року навчання пройти процедуру нострифікації Вашого документа про освіту. Приймальна комісія має зробити перерахунок середнього балу в 12 бальну шкалу.

VI. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів

15. При прийнятті на навчання осіб, які подають документ про здобутий за кордоном ступінь (рівень) освіти, обов'язковою є процедура визнання і встановлення еквівалентності документа про здобутий освітній та/або освітньо-кваліфікаційний рівень, що здійснюється Міністерством освіти і науки України відповідно до Порядку визнання і встановлення еквівалентності в Україні документів про освіту, виданих навчальними закладами інших держав, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28 травня 2012 року № 632, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 червня 2012 року за № 960/21272. Визнання і встановлення еквівалентності цих документів здійснюються протягом першого року навчання.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua