Запитання та відповіді на нього

Як буде проходити вступ до ВНЗ для випускників коледжів у 2015 році?

Сергій
В 2015 році закінчую навчання в коледжі. Коли поступав в закладі були договори про вступ до ВНЗ на 3 курс, потім зробили на 2 курс, тепер завдяки новому закону ставляться під сумнів всі ранішні домовленості. Ходять чутки що в 2015 році ще буде можливість "обійти" ЗНО при вступі до ВНЗ, але офіційного підтвердження або заперечення цій інформації не знайшов. З наступного місяця я виходжу на виробничу практику на весь зимовий період, паралельно з якою планую готуватись до останніх курсових робіт, згідно з навчальним графіком на навчання вернусь в березні і буду здавати звіт по пройденій практиці, після чого мають бути курсові роботи і сесія, заключним буде дипломна робота. Як ви би могли побачити часу на підготовку і здачу самого ЗНО просто в мене не буде. Ті предмети що я проходив на першому курсі з шкільної програми для мене закінчились здачею ДПА на другому, що теж для мене було неприємною несподіванкою, так як ми вже проходили професійну програму.
Я звичайно розумію що можна дати хабара і не "паритися" про закінчення закладу, готуючись і згадуючи з репетиторами всю шкільну програму в цей час, але не...

DOCENT
III. Вимоги до рівня освіти вступників

5. На навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, ветеринарно-медичного спрямувань та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста медичного, ветеринарно-медичного спрямувань) вищі навчальні заклади приймають на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або НА ДРУГИЙ (третій) курс (з нормативним терміном навчання) на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, за умови вступу на СПОРІДНЕНИЙ напрям підготовки, .... і зазначається у правилах прийому до вищого навчального закладу. Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами ВСТУПНИХ випробувань.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua