Запитання та відповіді на нього

Чи потрібно мені здавати ЗНО?

Владимир Шмат
Закінчив школу у 2005 році. Після закінчення з навчанням не вийшло, а зараз хочу навчатися заочно (така посада). Чи потрібно мені здавати ЗНО (вже все забув, а готуватися ніколи)??? Як бути у такому випадку, порадьте що-небуть.

DOCENT
Без ЗНО ніяк. Вступні екзамени для тих, хто зовсім хворий.

VIII. Участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти

Брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі мають право особи, у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 07 березня 2008 року за № 189/14880, через які вступники не проходили зовнішнє незалежне оцінювання.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Дивує посилання про те, що немає часу готуватися до ЗНО. А як же тоді вчитися у ВНЗ, там же не три предмети, а значно більше? Я складав ЗНО через 17 років після отримання середньої освіти і склав, гадаю, що і у вас вийде. Було б бажання.

Леся
Як це немає часу готуватися до ЗНО??? Я пішла навчатися у віці 33 роки після 16 років з дати закінчення школи. 2,5 роки я готувалася до ЗНО по 4 предметам, бо шкільна програма забулася і змінилася за ці роки. Добре здала ЗНО і це дало мені можливість вступити на заочне навчання на БЮДЖЕТ в КНУ ім. Тараса Шевченка. Вибачте, а я Ви вчитися збираєтеся, якщо у Вас немає часу??? Там по 7-10 предметів на семестр, ще контрольні, самостійні, реферати, курсові.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua