Запитання та відповіді на нього

Как поступить в украинский вуз?

Сергей Горелов
Родственник заканчивает обучение в русской школе в Арабских Эмиратах. Он гражданин Украины. Хочет поступать в ВУЗ в Украине. Какие документы ему необходимо иметь и что сдавать при поступлении? Аттестат будет Российской Федерации.

DOCENT
Має складати ЗНО. Атестати РФ приймаються.

Сергей Горелов
Как и где сдавать ЗНО? Он школу заканчивает одновременно с нашими выпускниками! Куда ему ехать на сдачу ЗНО? Или терять год? Аттестат РФ нужно где то легализировать?

DOCENT
Щодо атестату, то згідно Протоколу між КМУ та Урядом РФ від 26 травня 2000 року

Стаття 2

Атестат про повну загальну середню освіту, що видається в Україні, і атестат про середню (повну) загальну освіту і диплом про початкову професійну освіту (з отриманням середньої (повної) загальної освіти), що видаються в Російській Федерації, визнаються в обох державах як документи, що дають право продовжити навчання в середніх спеціальних і вищих навчальних закладах Російської Федерації та вищих навчальних закладах України.

Щодо ЗНО, то поки порядок проведення на 2015 рік не встановлено. Як правило реєстрація починається в січні і йде протягом 2 місяців. Реєстрація відбувається через надсилання поштою заяви та ін документів.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua