Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи можу я поступати на бюджет?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я поступати на бюджет?

Анжела Новикова
підскажіть будь ласка. в 2015 році я отримую диплом спеціаліста(навчалась всі 5 років на контракті). чи можу я в цьому році знову поступити на перший курс в інший внз, якщо пройду на бюджет?

Сергей
Якщо Ви вперше будете здобувати освіту за кошти держбюджету, то це абсолютно законне Ваше право

DOCENT
Безперечно. Адже Ви будете здобувати вищу освіту вперше за кошти бюджету.

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Анжела Новикова
але ж певний ступінь вищої освіти я вже отримала(і бакалавр, і спеціаліст), але за власні кошти.чи тут мається на увазі, що неважно, чи є вища освіта,головне, що я можу знову поступити на бакалавр і на бюджет?..

DOCENT
Головне, що Ви не здобували вищу освіту за кошти бюджету.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!