Запитання та відповіді на нього

Есть ли льготы у участников АТО?

Karina Prishko
http://osvita.ua/vnz/consultations/43573/
Эту статью как понимать?
1 бюджетное место, я с баллом возьмем например 620 баллов, и ребенок с АТО с баллом 580. Он поступает, а я нет? Так как у него льгота?

DOCENT
Це ніяк поки що не треба розуміти. Це виключно доручення Президента Уряду опрацювати питання наданя права поазконкурсного вступу.

Позаконкурсний вступ до ВНЗ на навчання за держзамовленням не передбачений КОНСТИТУЦІЄЮ України.

Стаття 53.
Громадяни мають право безоплатно здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах НА КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ.

Зараз право на позаконкурсний вступ, мають лише ті, кому таке право було надано Законами, до набрання чинності нової редакції
Закону України "Про вищу освіту"

Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів

3. Поза конкурсом до державних і комунальних вищих навчальних закладів особи зараховуються у випадках, передбачених законом.

Щоб надати законно право позаконкурсного вступу новим категоріям необхідно змінювати Конституцію. Це майже не можливо.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!