Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи можу я вступити у 2015 році повторно на 1 курс на бюджет, якщо зараз навчаюсь на 1 курсі на бюджеті?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я вступити у 2015 році повторно на 1 курс на бюджет, якщо зараз навчаюсь на 1 курсі на бюджеті?

Лара Кокорина
У 2014 році вступила 1 курс БДПУ им. Осипенко на бюджет. Думаю перевестись в інший ВНЗ буде важко. Але чи маю я право ще раз навчатись на бюджеті, якщо заново здам ЗНО (взагалі виконаю всі вимоги вступної компанії 2015 р.)?

DOCENT
Відповідь на Ваше запитання міститься в абзаці другому частини першої статті 4 Закону України "Про вищу освіту"

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право БЕЗОПЛАТНО здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, ЯКЩО певний ступінь вищої освіти громадянин ЗДОБУВАЄ ВПЕРШЕ за кошти державного або місцевого бюджету.

Лара Кокорина
Не совсем поняла. Получается, если я заберу документы с университета, не закончив бакалавра, у меня не будет никакой степени. И я заново могу учится на бюджете?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!