Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи зможу я вступити в наступньому році на бюджет?
Запитання та відповіді на нього

Чи зможу я вступити в наступньому році на бюджет?

Юлия Козодой
Я навчаюсь в медичному коледжі на бюджеті, місяць, ще неотримала стипендію, я хочу забрати документи та в наступньому році подати іх знову! Я начаюсь на першому курсі, підкажіть будь ласка чи зможу я в наступньому році претендувати на державну форму навчання? Тако ж в коледж просто на іншу спеціальнвсть?

DOCENT
Відповідь на Ваше запитання міститься в абзаці другому частини першої статті 4 Закону України "Про вищу освіту"

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Наразі розробляється порядок відшкодування витрат держави для тих осіб, які допустили помилку при вступі, з метою надати їм право виправити цю помилку.
Деталі про це у відео за посиланням. Час 54 хв. 30 сек.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!