Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи можливо повторно вступити на бюджет?
Запитання та відповіді на нього

Чи можливо повторно вступити на бюджет?

Oleg Melnichuk
я провчився 2 роки в внз на державній формі навчання, хочу перевестися на заочну на контрактЧи можливо в наступному 2015 році поступати в інший вищий навчальний заклад на державну форму навчання?

DOCENT
Відповідь на Ваше запитання міститься в абзаці другому частини першої статті 4 Закону України "Про вищу освіту"

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право БЕЗОПЛАТНО ЗДОБУВАТИ вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, ЯКЩО певний ступінь вищої освіти громадянин ЗДОБУВАЄ ВПЕРШЕ за кошти державного або місцевого бюджету.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!