Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія чи можна навчатись на стаціонарі на бюджеті у ВНЗ і одночасно в технікумі на стаціонарі на контракті, якщо там є друга зміна?
Запитання та відповіді на нього

чи можна навчатись на стаціонарі на бюджеті у ВНЗ і одночасно в технікумі на стаціонарі на контракті, якщо там є друга зміна?

Володимир Падусенко
чи можна навчатмсь на стаціонарі на бюджеті у
ВНЗ і одночасно в технікумі на стаціонарі на
контракті якщо там є друга зміна

DOCENT
Закон такої можливості прямо не встановлює.

В проекті Умов прийому на наступний рік, опублікованому на сайті МОН, одночасне навчання дозволено, але крім двох денних форм.

Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

1. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, мають право на:

16) навчання одночасно за декількома освітніми програмами, а також у декількох вищих навчальних закладах, за умови отримання тільки однієї вищої освіти за кожним ступенем за кошти державного (місцевого) бюджету;

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!