Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Играет ли роль ВНО, если ты идешь вне конкурса как ребенок-сирота?
Запитання та відповіді на нього

Играет ли роль ВНО, если ты идешь вне конкурса как ребенок-сирота?

ksu
Обязательно нужно набрать минимум 124 балла по ЗНО,вообще баллы по ЗНО играют какую-то роль,если ты идешь вне конкурса,как ребенок сирота?

DOCENT
Чинним Законом "Про вищу освіту" не передбачено надавати право позаконкурсного вступу тим, кому це право не встановлено законами, зокрема і діям-сиротам.

Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів

3. Поза конкурсом до державних і комунальних вищих навчальних закладів особи зараховуються у випадках, передбачених законом.

В минулі роки, згідно закону, що втратив чинність таке право надавалося на підставі Постанови КМУ.
Але навіть за тих умов, для участі в конкурсі необхідно було мати з конкурсних предметів не меншу ніж передбачено правилами прийому кількість балів (124 з не профільних, і 140 або більше з профільних предметів)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!