Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Обязательно ли проходить ВНО?
Запитання та відповіді на нього

Обязательно ли проходить ВНО?

наталья
Здравствуйте! Моя племянница, гражданка Украины, находящаяся под моим попечительством, заканчивает школу в Беларуси. Хочет поступать в ВУЗ Украины. Необходимо ли ей проходить ЗНО? Или есть другие варианты поступления? Обязательны ли для неё тесты по Истории Украины и украинскому языку?

DOCENT
Що буде в 2015 році говорити зарано. Умови прийому, ще не затверджені. Але відповідно до вимог нового закону, вступ до ВНЗ без ЗНО не передбачається.

Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів

4. Прийом на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра чи бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) здійснюється на основі повної загальної середньої освіти за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих та/або фізичних здібностей з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!