Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Можно ли поступить снова на бюджет?
Запитання та відповіді на нього

Можно ли поступить снова на бюджет?

Анастасія Ніколаєнко
По обстоятельствам я не могу учиться на 1 курсе университета / точнее не хочу там учиться. Могу ли я забрать документы и поступить на бюджет снова в следующем году???? в другом ВУЗе

DOCENT
Відповідь на це запитання у абзаці другому статті 4 Закону України "Про вищу освіту"


Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають ПРАВО БЕЗОПЛАТНО ЗДОБУВАТИ вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, ЯКЩО певний ступінь вищої освіти громадянин ЗДОБУВАЄ ВПЕРШЕ за кошти державного або місцевого бюджету.

Анастасія Ніколаєнко
але ж його наче прибрали...

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!