Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи можна вступити в університет на бюджет, якщо вже навчаюсь у коледжі на бюджеті?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна вступити в університет на бюджет, якщо вже навчаюсь у коледжі на бюджеті?

Дарья Москаленко
Я навчаюсь в коледжі на бюджеті на 2-му курсі (поступила з атестатом про неповну середню освіту на базі 9-ти класів)хочу в 2015 році здавати ЗНО щоб поступати на бюджет в університет(з атестатом про повну середню освіту на базі 11 класів).Які можуть бути проблеми?Чи потрібно для цього відрахування з коледжу чи ще щось?

DOCENT
Якщо Ви плануєте продовжити ОДНОЧАСНО навчатися і в коледжі і в університеті за держзамовленням, то це прямо заборонено законом.

Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

1. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, мають право на:

16) навчання одночасно за декількома освітніми програмами, а також у декількох вищих навчальних закладах, за умови отримання ТІЛЬКИ ОДНІЄЇ вищої освіти за кожним ступенем за кошти державного (місцевого) бюджету;

Крім того, оригінал атестату про повну середню освіту, при вступі, має бути переданий до університету та зберігатися там протягом всього часу навчання.
Але варто дочекатися Умов прийому 2015, щоб мати можливість точно відповісти

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!