Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи маю право перепоступити до вишу на бюджет?
Запитання та відповіді на нього

Чи маю право перепоступити до вишу на бюджет?

Rock Angel
Якщо я провчилась на бюджеті 1 рік та покинула ВНЗ, я маю право перепоступити до вишу на бюджет на "бакалавра" ?

DOCENT
це питання регулюється статтею 4 Закону України "Про вищу освіту"

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Rock Angel
так я маю право отримати вищу освіту за кошти державного бюджету чи ні?

DOCENT
За яким ступенем Ви провчились на бюджеті 1 рік?

Rock Angel
бакалавр

Rock Angel
бакалавр, але мене відрахували

DOCENT
Цитата із закону написана.
Ви своїм правом здобувати вищу освіту безоплатно вперше вже скористалися.
Інформація про історію власників атестатів на пластиковій основі є в ЄДЕБО.

В цьому році відповідальність за внесення до наказу про зарахування таких абітурієнтів була перенесена на ректорів ВНЗ.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!