Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Як поступити на наступний рік, якщо в цьому році я навчаюсь на контракті?
Запитання та відповіді на нього

Як поступити на наступний рік, якщо в цьому році я навчаюсь на контракті?

Аліна Недзеленко
Схожі питання уже звучали, але я хочу дізнатись подробніше. Якщо я буду здавати повторно ЗНО для вступу, коли розриватистосунки із старим уніврситетом? Як усе правильно зробити щоб не залишитись нізчим якщо будуть низькі бали? Або із ким можна проконсультуватся по цьому питанню. Це дуже важливо. На перед дякую.

DOCENT
Головне гарно підготуватися до ЗНО

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!