Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія чи можу я вступити на бюджет?
Запитання та відповіді на нього

чи можу я вступити на бюджет?

Оля Коцюбинская
я цього року вступила на перший курс на контракт.чи можу я наступного року здати знов ЗНО і вступити вже на бюджет до іншого вузу,а у тому вузі бути на контракті але перевестись на заочну форму навчання?

DOCENT
Скоріше за все так.

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

1. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, мають право на:

16) навчання ОДНОЧАСНО за декількома освітніми програмами, а також у декількох вищих навчальних закладах, за умови отримання тільки однієї вищої освіти за кожним ступенем за кошти державного (місцевого) бюджету;

Щоб мати можливість, дати відповідь, необхідно мати Умови прийому на 2015 рік.
Доведеться почекати.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!