Запитання та відповіді на нього

Як правильно порахувати середній бал диплома за 100-бальною шкалою?

Лариса
Доброго дня. Скажіть будь-ласка як правильно порахувати середній бал диплома та перевести в 100-бальну шкалу? Наприклад, середній бал диплому 3,928, скільки це буде в 100 бальній шкалі?

DOCENT
Взагалі то кажучи, кожну оцінку треба було б спочатку мати в 100 бальній шкалі, а потім вже рахувати середній бал.
У Вас в заліковці мали б бути такі оцінки. З цього року планувалося видавати в обов'язковому порядку додатки до дипломів європейського зразка всім без винятку випускникам ВНЗ, в яких обов'язково мали бути оцінки з усіх предметів у 100 бальній шкалі.
Але Інфоресурс, який мав надрукувати бланки, вчасно цього не зробив

Лариса
Закінчувала в 2003 році, зараз подала на другу вищу, результати зарахування будуть аж в грудні згідно середнього бала диплома. Бали, які вище навела - порахувала сама, і то сумніваюся, бо не врахувала ні держекзаменів, ні заліків. В додатку до диплома написано, що система оцінювання чотирибальна, тому, можливо може підійти такий розрахунок балів (знайдено тут на сайті в запитаннях):

" Взагалі то кажучи, такого параметру не існує в законодавчій базі.
При вступі до магістратури ВНЗ можуть враховувати цей параметр, але в такому випадку вони самі і визначають у своїх правилах прийому яким чином його обраховувати.
Наприклад КНУ ім.Шевченка обраховує за 100 бальною шкалою.
СБ – середній бал (за 100-бальною шкалою) додатка до диплома за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, включно з оцінкою державної атестації за 100-бальною шкалою;
ст 15-16 Правил прийому до КНУ ім.Шевченка
Для визначення середнього бала (за 100-бальною шкалою) додатка до диплома за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра ), що не містить оцінок у 100-бальній шкалі, застосовується такий порядок переведення оцінок додатка до диплома та...

Лариса
Для визначення середнього бала (за 100-бальною шкалою) додатка до диплома за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра ), що не містить оцінок у 100-бальній шкалі, застосовується такий порядок переведення оцінок додатка до диплома та державної атестації з 4-бальної і 2-бальної шкал у 100-бальну шкалу:
Відмінно (5) 95
Добре (4) 82
Задовільно (3) 67
Зараховано 75 "

Як думаєте, підрахунок балів за такою системою може бути вірним і для інших вузів? Дякую за відповідь.

DOCENT
Цей текст я написав з правил прийому КНУ.
Оскільки порядок прийому до магістратури має визначати ВНЗ самостійно, то в різних ВНЗ може бути по різному.
Необхідно орієнтуватися на їх правила прийому.
Але, якщо Вас цікавить моя особиста думка, то запропонований КНУ спосіб переведення із 5(2) бальної шкали в 100 бальну виглядає досить зваженим.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua