Запитання та відповіді на нього

Чи мають якісь пільги при вступі ДІТИ учасників АТО?

Артём Папета
Які пільги мають діти учасників АТО? І як їх отримати, якщо батько, наприклад , учасник бойових дій?

DOCENT
Закон тільки прийнятий і на сьогодні ще не брав чинності.

Учасники АТО вступатимуть до ВНЗ поза конкурсом

Вилен (МОДЕРАТОР)
Не зрозумів до чого тут попередня відповідь. Аби щось написати.


На сьогодні мова не йде про надання пільг дітям учасників АТО. Проте є пільги для дітей військовослужбовців Стаття 13.ЗУ "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" та загиблих УБД ст. 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

DOCENT
"5. Особа, у якої один з батьків є військовослужбовцем, який має вислугу в календарному обчисленні 20 років і більше, особа, у якої один з батьків є громадянином, звільненим з військової служби за віком, за станом здоров’я чи у зв’язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, вислуга років у календарному обчисленні якого становить 20 років і більше, особа, у якої один з батьків є військовослужбовцем, який став інвалідом внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби, користується переважним правом зарахування до військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, до вищих військових навчальних закладів та вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, за умов успішного складання іспитів та відповідності іншим вимогам і правилам прийому до цих навчальних закладів, протягом трьох років після здобуття необхідного для вступу рівня загальної середньої освіти.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!