Запитання та відповіді на нього

Як правильно подати документи?

Нина Покоевич
Університет не приймає мої документи, поскільки прізвище у паспорті відрізняється від прізвища, яке вказано в атестаті та сертифікаті ЗНО . Мені повідомили, що я маю замінити їх. Будь ласка, скажіть як я можу зробити це якнайшвидше. Дякую.

DOCENT
Не зовсім зрозуміле запитання. При особистій подачі заяви разом із документом, що свідчить про зміну прізвища мають приймати.

Але якщо ж в паспорті і в сертифікаті різні прізвища (як таке могло статися?) то зверніться до Центру Оцінювання Якості Освіти з заявою про зміну персональних даних

У разі зміни персональних даних (прізвища, імені, по батькові, виду та номеру документа, за яким відбулася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання) необхідно подати заяву про внесення змін до своїх персональних даних

зміни вносяться лише до бази даних.

Розгляд заяв відбувається у терміни, визначені чинним законодавством, а тих, що надійшли в період проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів і не потребують додаткового вивчення, – не більше трьох робочих днів.

Зразок заяви на сайті

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua